ژل شوینده جنتل سفورل

بهداشت بدن و ناحیه ژنیتال: التیام بخش و محافظ پوست حساس و ملتهب

جنتل سفورل  برای پوست حساس و ملتهب تولید شده است. عملکرد پاک کنندگی ملایم این محصول احساس ناراحتی ناشی از خشکی و خارش در پوست را از بین می‌برد.

PH کمی قلیایی و فرمول غنی شده با اسیدهای چرب به همراه بورداک به حفظ تعادل طبیعی پوست کمک می‌کند و این محصول را برای استفاده‌ی روزانه مناسب می‌گرداند.

متخصصین زنان بالغ بر 20 سال است که محصولات سفورل را به عنوان پیشرو در محصولات مراقبتی در ناحیه ژنیتال توصیه می‌کنند.

 

تحمل پذیری

این محصولات فاقد صابون، پارابن، رنگ و فنوکسی اتانول می‌باشند .

توسط متخصصین زنان و متخصصین پوست تائید شده است.

 

روش مصرف

شوینده جنتل سفورل را می‌توان مانند یک صابون مایع استفاده کرد. پس از کف کردن به ملایمت از روی سطح پوست شسته شود. یک یا دو بار در روز مصرف شود. استفاده از شوینده ملایم سفورل برای پوست‌های حساس و حتی در مواردی که پوست ناحیه ژنیتال دچار مشکل (خارش و سوزش) می‌باشد برای استعمال خارجی، توصیه می‌شود.

 

* Clinical studies by INSERM Lille in 2003 and 2009

آیا می‌توانم شوینده جنتل سافورل را به صورت روزانه مصرف کنم؟

بله. این محصول غیر صابونی، فاقد پارابن و غنی شده با ترکیبات نرم کننده است که آن را کاملاً مناسب مصرف روزانه گردانده است.
PH کمی قلیایی (PH8) برای نواحی ژنیتال و فلور طبیعی واژن کاملاً مناسب است.

چرا باید به جای صابون‌های معمولی از محصولات مخصوص ناحیه ژنیتال مانند سفورل استفاده کنم؟

استفاده از محصولات بهداشت فردی مناسب برای نواحی ژنیتال که این ناحیه را بدون هیچ گونه آسیبی پاک می‌کنند ، بسیار ضروری است. شوینده جنتل سفورل با فرمول فاقد صابون و با داشتن سورفکتانت‌های ملایم از نواحی حساس بدن محافظت می‌کند.

آیا می‌توانم شوینده‌ی جنتل سفورل را برای شستشوی تمام بدن استفاده کنم؟

بله. شوینده‌ی جنتل سفورل برای پوست‌های حساس، خارش‌دار و ملتهب توصیه می‌شود. غنی شدن سفورل با بورداک و ترکیبات نرم کننده‌ی دیگر، این محصول را برای مراقبت از سلامت بدن مناسب می‌گرداند.

آیا می‌توانم شوینده‌ی جنتل سفورل را برای دوش واژینال استفاده کنم؟

به جز در موارد تجویز توسط پزشک، توصیه نمی‌شود. این محصولات در استعمال داخلی می‌تواند فلور طبیعی واژن و مخاط را به خطر بیاندازد.

آیا شوینده ملایم سفورل همیشه باید از سطح پوست پاک شود؟

بله. شوینده جنتل سفورل به عنوان جایگزین صابون استفاده می‌شود پس پوست و مخاط باید به خوبی شسته شوند.

دختر من۱۳می تواند از شوینده جنتل سفورل استفاده کند؟

تجربه ی مشکلات کوچکی مانند خارش، ترشح و... در طی بلوغ در دختران شایع می باشد. پوشیدن لباس زیر و شلوارهای تنگ و برخی از ورزش ها (دوچرخه سواری، اسب سواری و...) باعث افزایش ساییدگی در ناحیه ژنیتال و بروز مشکلات می شود. از آنجایی که سفورل برای مخاط ناحیه ژنیتال در تمام سنین تولید شده است، دختر شما می تواند از این محصول به صورت روزانه استفاده کند تا خارش و سوزش ناحیه ژنیتال خود را التیام دهد

دیدگاه خود را بنویسید
  • Coordonnées

  • Avis

Ce site utilise des cookies pour vous offrir le meilleur service. En poursuivant votre navigation, vous acceptez l'utilisation des cookies.