شوینده رطوبت رسان اینتن سیو

بهداشت بدن و ناحیه ژنیتال بانوان: التیام بخش و رطوبت رسان مخاط و پوست خشک

شوینده رطوبت رسان اینتن سی برای بانوانی که خشکی در ناحیه ژنیتال خود دارند تولید شده است (خشکی‌هایی به علت مصرف دارو تغییرات هورمونی مانند یائسگی و…). این محصول غنی از اسیدهای چرب و عصاره آلوورا می‌باشد تا نهایت آبرسانی را به ناحیه ژنیتال داشته باشد. PH کمی قلیایی و عصاره بورداک این پاک کننده را برای استفاده‌ی روزانه مناسب کرده است.

نتایج فوری

۲۶% رطوبت رسانی بیشتر پس از استفاده

۹۰% از زنانی که این محصول را استفاده کردند از رطوبت رسانی آن احساس رضایت کردند و ۸۱% اظهار داشتند که ناراحتی ناشی از خشکی و کشیدگی در پوست را برطرف کرده است.

تحمل پذیری

فاقد صابون، پارابن و فنوکسی اتانول

توسط متخصصین زنان و متخصصین پوست بررسی و تأیید شده است.

روش مصرف

این محصول مانند صابون مایع برای پوست و مخاط خارجی قابل استفاده است. پس از مصرف به خوبی شسته شود. مصرف روزانه بلا مانع است. این محصول به زنانی که از خشکی ناحیه ژنیتال شکایت دارند پیشنهاد می‌شود.

 

آیا می توانم شوینده رطوبت رسان اینتن سیو سافورل را روزانه مصرف کنم؟

بله .این محصول فاقد صابون و پارابن می باشد و با ترکیبات آب رسان غنی شده است که کمی قلیایی این محصول ، سفورل اینتن سیو را PH .برای استفاده روزانه مناسب است برای ناحیه ژنیتال وحفظ فلور نرمال این ناحیه مناسب می گرداند

دیدگاه خود را بنویسید
  • Coordonnées

  • Avis

Ce site utilise des cookies pour vous offrir le meilleur service. En poursuivant votre navigation, vous acceptez l'utilisation des cookies.