سفورل میس (دوشیزگان)

 

مراقبت فردی روزانه بدن و ناحیه ژنیتال برای  دختران خردسال

کودکان نیازمند محصولات پوستی مخصوص به خودشان می‌باشند، همچنین در دختران، خارش و سوزش از شکایات آنها می‌باشد. از 4 سالگی، ممکن است پوست حساس دختران خشک و خارش‌دار شود. این شوینده ملایم به صورت تخصصی برای مصرف روزانه تولید شده است. سفورل میس شامل ترکیبات طبیعی آب‌رسان  گیاه ختمی و التیام بخش بورداک می‌باشد.

ترکیبات موثر برای  دختران خردسال :

– عصاره‌  گیاه ختمی رطوبت رسان و نرم کننده قسمت‌های خشک پوست در ناحیه ژنیتال می‌باشد که آبرسانی را در این ناحیه بهتر می‌کند.

– عصاره‌ی بورداک التیام بخش و  …پاک کننده می باشد و این محصول راای مصرف روزانه مناسب کرده است.

– فرمول فاقد صابون و حاوی عصاره‌های گیاهی این محصول به سد دفاعی پوست آسیب نمی‌زند و پوست را خشک نمی‌کند.

تحمل پذیری

– فرمول هایپوآلرژیک، فاقد پارابن، فنوکسی اتانول و رنگ

– بسته بندی بدون فتالات

توسط متخصصین اطفال بررسی و تأیید شده است.

شستشو راحت و لذت بخش

– ۹۵% از مادران از این محصول راضی بودند

– ۹۵% از مادران این محصول را به مادر دیگری برای استفاده‌ی فرزندش توصیه کرده‌اند

– ۹۵% مادران به استفاده روزانه از این محصول معتقدند.

روش مصرف

این محصول به صورت تخصصی برای نواحی ژنیتال ایجاد شده است. این محصول همچنین برای پیشگیری و التیام بخشیدن به نواحی ملتهب و خارش‌دار مخاط مناسب است. مانند صابون مایع ۱ یا ۲ بار در روز استفاده می‌شود. کف حاصل به خوبی شسته و خشک شود. این محصول از سن ۴ سالگی تا بلوغ قابل استفاده است.

* Formulated to minimise the risk of allergic reactions.
** Clinical trial no. ET545. Tests carried out under paediatric supervision on 20 girls aged between 4 and 12.

چرا من باید محصول مراقبت فردی مخصوص دوشیزگان را استفاده کنم؟

سفورل میس محصولی فاقد صابون و هایپوالرژیک می‌باشد که به پوست حساس دختران آسیب نمی‌رساند. از آنجایی که مخاط واژن در دختران مستعد خشکی است، این محصول شامل ترکیبات التیام بخش و رطوبت رسان می‌باشد (گل ختمی)
عصاره‌ی بورداک هر گونه التهاب مختصری را التیام می‌بخشد. دختر کوچک شما می‌تواند از بطری‌های پمپی سفورل میس به راحتی استفاده کند که این امر او را یک قدم به حمام کردن به تنهایی نزدیک‌تر می‌کند.
سفورل میس برای شستشوی راحت و لذت بخش طراحی شده است.

دختر من۱۳سال سن دارد. او می تواند از شوینده جنتل سفورل استفاده کند؟

تجربه ی مشکلات کوچکی مانند خارش، ترشح و... در طی بلوغ در دختران شایع می باشد. پوشیدن لباس زیر و شلوارهای تنگ و برخی از ورزش ها (دوچرخه سواری، اسب سواری و...) باعث افزایش ساییدگی در ناحیه ژنیتال و بروز مشکلات می شود. از آنجایی که سفورل برای مخاط ناحیه ژنیتال در تمام سنین تولید شده است، دختر شما می تواند از این محصول به صورت روزانه استفاده کند تا خارش و سوزش ناحیه ژنیتال خود را التیام دهد.

آیا باید سفورل میس را فقط برای پوست تحریک شده استفاده کرد؟

سفورل میس برای استفاده‌ی روزانه تولید شده است. فرمول ملایم این محصول حاوی عصاره گیاهان می باشد که برای پوست حساس کودکان مناسب است همچنین سفورل میس می‌تواند در تکمیل درمان دارویی برای التیام بخشیدن به نواحی تحریک شده، قرمز، خارش‌دار و دچار سوزش استفاده شود.

چرا سفورل میس به دختران از سن 4 سالگی به بالا توصیه می‌شود؟

در اغلب موارد دختران از سن 4 سالگی شروع به شستشوی خود به تنهایی می‌کنند. از این سن ریسک تحریک و خارش در نواحی ژنیتال افزایش می‌یابد زیرا در این سن دختران یاد می‌گیرند به تنهایی خود را بشویند و ممکن است که نتوانند این عمل را به خوبی انجام دهند و یا خود را به خوبی خشک نکنند. سفورل میس تا شروع سن بلوغ قابل استفاده است برای استفاده‌ی زودتر از سن 4 سالگی هیچ ممانعتی وجود ندارد.

آیا می‌توان از سفورل میس به عنوان شامپو استفاده کرد؟

خیر. این محصول برای شستشوی پوست طراحی شده است.

آیا می‌توان سفورل میس را برای پسران استفاده کرد؟

این محصول برای پوست‌های حساس تولید شده است و حتی برای پسران نیز قابل استفاده است. در شستشوی کودکان مهم‌ترین نکته دوری از محصولات نامناسبی است که به پوست و مخاط آسیب می‌رسانند و ریسک ابتلا به عفونت را بالا می‌برند.

دیدگاه خود را بنویسید
  • Coordonnées

  • Avis

Ce site utilise des cookies pour vous offrir le meilleur service. En poursuivant votre navigation, vous acceptez l'utilisation des cookies.