دیدگاه تخصصی

بورداک ترکیبی بسیار مؤثر است که به علت خواص التیام بخش خود شناخته می‌شود. محصولات سفورل و سفورل میس شامل عصاره‌ی بورداک می‌باشند که اثر التیام بخشی و نرم کنندگی روی پوست تحریک شده ناحیه ژنیتال و کل بدن دارد.

بابا آدم یا همان بورداک گونه‌ای گیاهی و بزرگ از خانواده‌ی گیاهان گل ستاره‌ای (کاسنیان) می‌باشد. مدت زمان زیادی است که این گونه برای خواص التیام بخشی و نرم کنندگی خود شناخته شده است.

سازمان دارویی فرانسه به طور رسمی بورداک را به عنوان ترکیبی مکمل در پیشگیری و درمان خارش و خشکی به صورت موضعی در بیماری‌های پوست شناخته است.

امروزه این ترکیب به علت خواص التیام بخشی، نرم کنندگی و ضد خارش به طور گسترده‌ای در گیاه درمانی استفاده می‌شود.

 

تضمین نرمی و غیر حساس بودن روزانه پوست

  • محصولات سفورل حاوی عصاره‌ی بورداک و ترکیبات پاک کننده با کیفیت بالا می‌باشد و به عنوان محصولات نرم کننده و التیام بخش در مراقبت‌های روزانه پوستی استفاده می‌شوند.
  • محصولات سفورل برای بالاترین میزانتحمل پذیری ، فاقد صابون و پارابن می‌باشند.
  • روی محصولات سفورل تست‌های کلینیکال متعددی انجام شده است و نتایج این تست‌ها سازگاری مناسب این محصولات با پوست را نشان داده است.

۲۵ سال تخصص

کمپانی فرانسوی IPRAD (تولید کننده محصولات سفورل) بالغ بر ۲۵ سال است که به صورت تخصصی در زمینه‌ی سلامت و بیماری‌های زنان فعالیت می‌کند.

آزمایشگاه‌های IPRAD تخصص خود را در جهت تولید محصولات سفورل با بالاترین کیفیت و کاملاً بی خطر گسترش داده است.

Ce site utilise des cookies pour vous offrir le meilleur service. En poursuivant votre navigation, vous acceptez l'utilisation des cookies.