کرم اپزانت سفورل

 

بهداشت بدن و ناحیه ژنیتال: التیام بخش و نرم کننده پوست پوست خشک، حساس و ملتهب است. ترکیبات این کرم برای التیام بخشی، از بین بردن علایم ناراحتی در پوست خشک، حساس و ملتهب بسیار موثر است. عصاره‌ی بورداک طبیعی و ترکیبات موثر فعالی مانند آلانتویین موجود در این محصول پوست را نرم و سبب التیام و ترمیم آن می‌شوند.

کرم التیام بخش سفورل برای استفاده پس از حمام برای تاثیر بیشتر و طولانی مدت پس از شوینده جنتل سفورل و یا برای التیام بخشیدن به پوست خارش‌دار و سوزش‌دار در هر زمانی از روز بسیار مناسب است.

تحمل پذیری

 

فاقد رنگ است

توسط متخصصین زنان و پزشکان پوست بررسی و تائید شده است

روش مصرف

2 بار در روز (و یا در صورت نیاز به دفعات بیشتر) بعد از شستشو و یا هر زمان در طی روز استفاده شود. تا جذب کامل کرم ماساژ داده شود. روی پوست دارای زخم استفاده نشود. در صورت بروز هر گونه قرمزی به پزشک مراجعه کنید.

آیا می‌توانم کرم التیام بخش سفورل را روزانه استفاده کنم؟

بله. روی این کرم تست‌های گسترده‌ای توسط متخصصین پوست انجام شده است که بر طبق آنها مصرف روزانه‌ی این کرم بلا مانع است.

آیا می‌توانم کرم التیام بخش سفورل را برای تمام بدنم استفاده کنم؟

بله. این کرم روی ناحیه ژنیتال و تمامی بدن قابل استفاده است. کرم التیام بخش سفورل با ترکیب بورداک در التیام بخشی و نرم کنندگی پوست ناحیه ژنیتال و سایر نواحی بدن موثر است.

دیدگاه خود را بنویسید
  • Coordonnées

  • Avis

Ce site utilise des cookies pour vous offrir le meilleur service. En poursuivant votre navigation, vous acceptez l'utilisation des cookies.